Przedstawiciele prestiżowych festiwali, klubów jazzowych, agencji koncertowych i wydawnictw… Chcesz wystąpić przed taką publicznością? Rozpoczął się nabór do Konkursu i Showcase’u w ramach projektu Hitch On Music Exchange!

Po 40 latach istnienia Festiwal Jazz Juniors zmienia się w platformę pod nazwą Hitch On Music Exchange. Głównym założeniem projektu, w ramach którego odbywać się będzie konkurs dla debiutantów oraz showcase dla profesjonalnych muzyków jest promocja młodych jak też doświadczonych i cenionych już artystów na światowych scenach.

Konkurs Hitch On Music Exchange skierowany jest do debiutujących muzyków, którzy nie ukończyli jeszcze 33 roku życia. Konkurs ma im ułatwić realizację pierwszego profesjonalnego wydawnictwa płytowego (mowa tu zarówno o nagraniu, wydaniu oraz międzynarodowej promocji debiutanckiego albumu), ma też zagwarantować kontrakty na serię występów w zagranicznych klubach jazzowych i na festiwalach. Nabór do konkursu trwa do 29 września.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne na stronie: www.hitchonmusic.com/pl/competition

Showcase to z kolei projekt skierowany do zawodowych muzyków, którzy chcą aby ich twórczość, projekt, zespół czy najnowsze nagrania zostały zauważone i docenione przez międzynarodowych partnerów Hitch On Music Exchange. A jest o co walczyć, bo wśród wspomnianych partnerów projektu znaleźli się m.in. przedstawiciele prestiżowych festiwali, klubów jazzowych, agencji koncertowych i wydawnictw. Nabór do showcase’u potrwa tylko do 29 czerwca.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne na stronie: www.hitchonmusic.com/pl/showcase
Występy zakwalifikowanych do projektu zespołów odbędą się w Krakowie w dniach 29 listopada – 2 grudnia 2018.

Więcej informacji:
www.facebook.com/hitchonmusicexchange
https://www.instagram.com/hitchonmusic

Udostępnij
Tagi: